Zdrowie / Soczewki i akcesoria /

Płyny pielęgnacyjne Haichang Contact Lens promocja 2022

Skupiamy ceny produktów z kategorii Płyny pielęgnacyjne Haichang Contact Lens które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii płyny pielęgnacyjne haichang contact lens dostępne jest ponad 4 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:

Uniwersalny płyn dla wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, Horien nadaje się do czyszczenia, płukania, dezynfekcji, nawilżania i przechowywania soczewek. Nie trzeba pocierać soczewek...

od 25.39 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Horien UltraComfort 500ml +pojemnik. Wielofunkcyjny plyn do czyszczenia, dezynfekcji, płukania, nawilżania i przechowywania miękkich soczewek. Czyszczenie bez pocierania, formuła NO RUB....

od 29.89 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Horien to wielofunkcyjny płyn dedykowany do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych. Jest optymalny dla wrażliwych oczu, ponieważ jego pH jest zbliżone do ludzkiego łez.

od 72.99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Horien to wielofunkcyjny płyn asygnowany do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych. Jest adekwatny dla wrażliwych oczu, ponieważ jego pH jest zbliżone do ludzkiego łez.

od 50.29 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta