Biznes / Odzież robocza /

Pozostała odzież robocza 3M promocja 2022

Skupiamy ceny produktów z kategorii Pozostała odzież robocza 3M które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii pozostała odzież robocza 3m dostępne jest ponad 4 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:

Półmaska oddechowa 3M ™ 6002 to maska wielokrotnego wykorzystywania z wymiennymi filtrami cząstek stałych, wkładami gazowymi i parowymi albo wkładami kombinowanymi. Maska ​​z dwoma zaworami do...

od 155 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

podczas prac remontowo-budowlanych często jesteś narażony na skażenia, wywołujące choroby płuc. Półmaski przefiltrowujące zapewnią Ci profesjonalną ochronę.

od 74.99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Filtry 6002 CR 3M do półmaski oddechowej wielokrotnego stosowania z wymiennymi filtrami cząstek stałych, wkładami gazowymi i parowymi albo wkładami kombinowanymi. Wymienne filtry mogą być...

od 75.98 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Opracowana poprzez 3M składana, panelowa budowa dopasowuje się do kształtów i ruchów twarzy. Maska jest odporna na zgniecenia, a złożona na płasko posiada się w kieszeni co jest jej dużą zaletą.

od 26.99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta