Sport i hobby / Zwierzęta /

Pozostałe dla zwierząt Petsafe promocja 2020

Skupiamy ceny produktów z kategorii Pozostałe dla zwierząt Petsafe które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii pozostałe dla zwierząt petsafe dostępne jest ponad 5 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:

Domowy pastuch PetSafe nauczy Twojego zwierzaka respektować wyszczególnione terytorium. Jest to małe urządzenie, które transmituje sygnał radiowy o promieniu do 0,76 metra.

od 319.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Masz dużego i upartego psa? Nasz elektryczny pastuch PETSAFE to najkorzystniejszy dobór. Wodoszczelny odbiornik jest wystarczająco obfity, a 5 poziomów impulsów poradzi sobie z większością wielkich...

od 899.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Elektryczny pastuch PETSAFE to jeden z najlepszych na rynku. Jest wspaniały dla małych i średnich psów, bo wyróżnia go optymalna wielkości odbiornika.

od 839.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

niewielki i lekki odbiornik firmy PetSafe powoduje, iż pastuch jest nieprzeciętny dla kotów i najmniejszych psów. Wodoszczelny odbiornik zasilany jest poprzez baterię, wybierać można z 5 stopni...

od 999.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Elektryczny pastuch PETSAFE to jeden z najlepszych na rynku. Jest perfekcyjny dla niepokaźnych i średnich psów, bo eksponuje go adekwatna wielkości odbiornika.

od 599.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta