Sport i hobby / Zwierzęta /

Pozostałe dla zwierząt ZOLUX promocja 2020

Skupiamy ceny produktów z kategorii Pozostałe dla zwierząt ZOLUX które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii pozostałe dla zwierząt zolux dostępne jest ponad 6 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:

Maty absorbujące Trixie pozwolą nauczyć szczeniaka czystości. Pochłaniają wilgoć do 0,45L. Wymiary: 40 × 60 cm. W opakowaniu 10 sztuk.

od 16.5 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Zolux GPS MOOVZnajdź swoje zwierzę w każdej chwili. GPS MOOV dla psa jest przekaźnikiem GPS z zaimplementowaną kartą SIM i łączy się z wieloma sieciami. GPS pozwala zlokalizować zwierzę w czasie...

od 708.86 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Transportní taška pro kočky, malé psy a hlodavce. Boční a horní síťové větrání, které zajišťuje cirkulaci vzduchu. Materiál je voděodolný a pevný. Taška je velmi praktická, vyrobena z jednoho kusu...

od 99.88 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Biodegradowalna, niepyląca ściółka dla gryzoni, królików i ptaków. Wspaniale wchłania wilgoć i nieprzyjemne zapachy. Wytwarzana z kolb kukurydzianych. Obszerna paczka 15l.

od 39.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Biodegradowalna, niepyląca ściółka dla gryzoni, królików i ptaków. Nadzwyczajnie wchłania wilgoć i nieprzyjemne aromaty. Wytworzona z kolb kukurydzianych. Niewiele znacząca paczka 5l.

od 15 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Obcinaczka do pazurów dla kotów, a także niewiele znaczących i przeciętnych psów. Ma nierdzewne ostrza i użyteczną rączkę.

od 22.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta