Dom i ogród / Materiały budowlane i stolarka / Płytki ceramiczne /

Pozostałe płytki i akcesoria Ceramica Picasa promocja 2019

Skupiamy ceny produktów z kategorii Pozostałe płytki i akcesoria Ceramica Picasa które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii pozostałe płytki i akcesoria ceramica picasa dostępne jest ponad 5 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:

Gres wielkoformatowy, szkliwiony, rektyfikowany, mrozoodporny, grubości 5,6 mm, asygnowany do w środku i na zewnątrz.Wykończenie z połyskiem.

od 250 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Gres szkliwiony, rektyfikowany, mrozoodporny, grubości 5,6 mm, przeznaczony do we wnętrzu i na zewnątrz.Wykończenie z połyskiem.

od 180 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Gres szkliwiony, rektyfikowany, mrozoodporny, grubości 5,6 mm, asygnowany do wewnątrz i na zewnątrz.Wykończenie z połyskiem.

od 180 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Gres szkliwiony, rektyfikowany, mrozoodporny, grubości 5,6 mm, przeznaczony do w środku i na zewnątrz.Wykończenie z połyskiem.

od 180 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Mosaic Fumetto EmperadorKolor: Brązowo - Czarne/JasnyFormat: 30x30Rodzaj: Mozaika Kamienno-SzklanaGrubość: 0,8cmZastosowanie: we wnętrzu/ŚcianaFormat kostki to: 1,5cmx1,5cm

od 45 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta