Komputery / Osprzęt sieciowy /

Pozostały osprzęt sieciowy promocja 2022

Skupiamy ceny produktów z kategorii Pozostały osprzęt sieciowy które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii pozostały osprzęt sieciowy dostępne jest ponad 1191 produktów takich marek jak: 3RD PARTY, 810354025457, 0830343007264, 882658270000, 882658270017, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
promocja do 7%

Wzmacniacz sygnału TP-Link RE550 Wsparcie dla Twojego routera Bez optymalnego wsparcia router może mieć problem, by dostarczyć sygnał Wi-Fi do każdego zakamarka domu. Wzmacniacz sygnału TP-Link...

od 279 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty

FRITZ!Repeater 2400 FRITZ!Repeater 2400 transmituje w dwóch pasmach Wi-Fi, które są wykorzystywane równolegle w inteligentny sposób: dzięki samoczynnemu wyborowi pasma (dynamiczne powtarzanie...

od 517.75 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 16%

- rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej zapewniając niezwykłą skuteczność łącza- Dwie regulowane anteny zewnętrzne trafny zasięg sieci oraz stabilność połączeń- Obsługa trybu AP- nieskomplikowane...

od 75.9 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 16%

Antena Cisco Refresh 2.4 GHz 6 dBi/5 GHz 6 dBi Directional Ant., 4-port, RP-TNC

od 1843.77 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty

Router Cisco Secure FE 4G LTE / HSPA+ w/ SMS/GPS

od 2572.98 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Wybrane cechy Maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej Mb/s 5GHz: Do 1733Mb/s 2,4 GHz: Do 800Mp/s wariant połączenia Wzmacniacz sieci bezprzewodowej Obsługiwane standardy IEEE802.11 ac/n/g/b...

od 399 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

RE365 Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej z gniazdkiem AC1200 technologia połączeń bezprzewodowych w standardzie AC pozwala na uzyskanie prędkich połączeń Wi-fi i zasięgu obejmującego...

od 197.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej, AC750 RE190 Wzmacnia sygnał sieci bezprzewodowej, zezwalając na jego dotarcie do trudno przystępnych obszarów.Zgodność z urządzeniami bezprzewodowymi...

od 99.89 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty

REPEATER TP-LINK TL-WA855RE NAJWAŻNIEJSZE atrybuty rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej zapewniając niezwykłą efektywność łącza Dwie dostosowywane anteny zewnętrzne adekwatny zasięg sieci, a także...

od 75.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Router Cisco 886VA Multimode ISR for VDSL/ADSL over ISDN

od 353.63 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł Cisco 8 x Gigabit Ethernet / 8 x 10 Gigabit Ethernet

od 8608.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł służy do obsadzania gniazd X2 10 GE modułami SFP. Jeśli 10 GE nie jest niezbędny a gniazda X2 w przełączniku są nie obsadzone możesz użyć przejścia CVR-X2-SFP aby zainstalować zwykłe moduły...

od 9.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 1%

Switch D-Link DGS-1510-20 Opis: D-Link SmartPro DGS-1510-28X - Przełącznik - L3 - Tak - 16 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit SFP+ + 2 SFP - komputer stacjonarny, montowany w szafie rack...

od 1420.22 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
od 49.2 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 22%

Zasilacz Cisco for AP1040, 1130, 1140, 1240, 1260, 1300, 3500, 1600, 1700, 2600 Series 341-0306-01

od 84.87 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty

ASA 5500 4-Port Gigabit Ethernet SSM (RJ-45+SFP)

od 367.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

256-channel high-densityvoice and video DSP module

od 1158.48 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Podstawka pod Cisco CP-7914, CP-7915 or CP-7916

od 121.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Catalyst 6500 Dist Fwd Card for WS-X67xx modules

od 330.87 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
od 1843.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta