Komputery / Osprzęt sieciowy /

Pozostały osprzęt sieciowy promocja 2022

-23%


Okazja cenowa
AP TP-LINK CPE710, 25635 za jedyne

369 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Pozostały osprzęt sieciowy które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii pozostały osprzęt sieciowy dostępne jest ponad 1185 produktów takich marek jak: 3RD PARTY, 810354025457, 0830343007264, 882658270000, 882658270017, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
promocja do 7%

Wzmacniacz sygnału TP-Link RE550 Wsparcie dla Twojego routera Bez optymalnego wsparcia router może mieć problem, by dostarczyć sygnał Wi-Fi do każdego zakamarka domu. Wzmacniacz sygnału TP-Link...

od 279 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 23%

AP TP-LINK CPE710 Najważniejsze atrybuty standard 802.11ac zapewnia prędkości transmisji bezprzewodowej dochodzące do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz.• Kierunkowa antena 2×2 MIMO o wysokim zysku 23 dBi,...

od 369 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty

FRITZ!Repeater 2400 FRITZ!Repeater 2400 transmituje w dwóch pasmach Wi-Fi, które są wykorzystywane równolegle w inteligentny sposób: dzięki samoczynnemu wyborowi pasma (dynamiczne powtarzanie...

od 517.75 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

FRITZ!Repeater 600 pokaźniejszy zasięg WLAN dla wszelkich podłączonych sprzętów wielki zasięg dzięki WLAN N (600 Mbit/s / 2,4 GHz) Mesh WLAN: kilka punktów dostępowych WLAN połączonych w jedną...

od 185.25 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Switch Cisco Catalyst 2960X 48x 1GE [RJ45], 2x 10G [SFP+], LAN Base

od 7071.27 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 79%

Jednomodowy patchcord światłowodowy dupleksowy E2000-E2000 o długosci 1m OS2 9/125 µm

od 156.44 
zobacz
 1 sklep |  3 oferty

Router Cisco ISR 1100 G.FAST (Annex A) GE SFP Router w/ LTE Adv SMS/GPS EMEA & NA

od 8842.47 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 16%

Antena Cisco Refresh 2.4 GHz 6 dBi/5 GHz 6 dBi Directional Ant., 4-port, RP-TNC

od 1843.77 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty

Router Cisco Secure FE 4G LTE / HSPA+ w/ SMS/GPS

od 2572.98 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Wybrane cechy Maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej Mb/s 5GHz: Do 1733Mb/s 2,4 GHz: Do 800Mp/s wariant połączenia Wzmacniacz sieci bezprzewodowej Obsługiwane standardy IEEE802.11 ac/n/g/b...

od 399 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 16%

- rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej zapewniając niezwykłą skuteczność łącza- Dwie regulowane anteny zewnętrzne trafny zasięg sieci oraz stabilność połączeń- Obsługa trybu AP- nieskomplikowane...

od 75.9 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty

RE365 Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej z gniazdkiem AC1200 technologia połączeń bezprzewodowych w standardzie AC pozwala na uzyskanie prędkich połączeń Wi-fi i zasięgu obejmującego...

od 197.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej, AC750 RE190 Wzmacnia sygnał sieci bezprzewodowej, zezwalając na jego dotarcie do trudno przystępnych obszarów.Zgodność z urządzeniami bezprzewodowymi...

od 99.89 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty

REPEATER TP-LINK TL-WA855RE NAJWAŻNIEJSZE atrybuty rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej zapewniając niezwykłą efektywność łącza Dwie dostosowywane anteny zewnętrzne adekwatny zasięg sieci, a także...

od 75.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

spory dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

od 350 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 1%

Netgear GS308T 8-portowy przełącznik Smart Switch Gigabit Ethernet innowacyjna konfiguracja i kontrola dzięki przystępnemu w obsłudze interfejsowi GUI, który gwarantuje staranną kontrolę nad...

od 283.39 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty

Router Cisco ASR 901, 4x GE (RJ45/SFP) Combo, 4x GE (SFP), 4x GE (RJ45), Zasilanie DC, PAYG 4x GE Port, Ethernet-only interface

od 3567 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
od 244.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Router Cisco 886VA Multimode ISR for VDSL/ADSL over ISDN

od 353.63 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł Cisco 8 x Gigabit Ethernet / 8 x 10 Gigabit Ethernet

od 8608.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta