Prezenty Macadamia promocja 2019

Skupiamy ceny produktów z kategorii Prezenty Macadamia które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii prezenty macadamia dostępne jest ponad 5 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:

znakomity pakiet do pielęgnacji włosów normalnych Macadamia Nourishing Moisture składa się z maski, olejku i szczotki. Jeśli nie masz pomysłu na podarek to już nie musisz się dłużej zastanawiać!

od 196.3 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

rewelacyjny pomysł na pielęgnację włosów cienkich! komplet Macadamia Weightless Moisture gromadzi szampon, odżywczą mgiełkę, a także szczotkę i stanowi doskonały prezent dla każdej włosomaniaczki!

od 120.5 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

nieprzeciętny pakiet prezentowy dla posiadaczek grubych włosów! pakiet do pielęgnacji Macadamia Ultra Rich składa się z maski, olejku i szczotki do włosów. Jeśli nie masz prezentu to już masz!

od 196.3 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

wyśmienity zestaw do pielęgnacji włosów normalnych Macadamia Nourishing Moisture składa się z maski, olejku, a także szczotki. Jeśli nie masz pomysłu na upominek to już nie musisz się dłużej...

od 196.3 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

znakomity pakiet prezentowy dla posiadaczek grubych włosów! komplet do pielęgnacji Macadamia Ultra Rich składa się z maski, olejku i szczotki do włosów. Jeśli nie masz prezentu to już masz!

od 196.3 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta