Książki /

Romanse, literatura kobieca i obyczajowa promocja 2022

-20%


Okazja cenowa
Krótkie ale całe historie [Mrożek Sławomir], Noir Sur Blanc za jedyne

24.12 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Romanse, literatura kobieca i obyczajowa które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii romanse, literatura kobieca i obyczajowa dostępne jest ponad 3184 produktów takich marek jak: Agora, Akurat, Albatros, Amare, Amber, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
ISBN: 9788382159035 Oprawa: broszurowa Autor: Mario Puzo Wydawnictwo: Albatros Ilość stron: 480 Rok wydania: 2022

PORYWAJĄCA OPOWIEŚĆ O HONORZE I NIENAWIŚCI, SZACUNKU I POGARDZIE, MIŁOŚCI I ŚMIERCI. MROCZNY ŚWIAT PRZEMOCY, W KTÓRYM KAŻDA ZNIEWAGA MUSI ZOSTAĆ ZMYTA KRWIĄ. JEDNA Z NAJWYBITNIEJSZYCH POWIEŚCI XX...

od 35.45 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 3%
ISBN: 9788382158472 Oprawa: twarda Autor: Madeleine Miller Wydawnictwo: Albatros Ilość stron: 416 Rok wydania: 2021

Matka – Wiedźma – Bogini – Kreatorka – Niszczycielka – Potwór – Kobieta – Wyrzutek Kirke Daj się jej oczarować Jeśli chcesz wiedzieć, kim jesteś, zawalcz o swoje miejsce na świecie. Kirke długo nie...

od 36.37 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
ISBN: 9788381394130 Oprawa: miękka Autor: Kristin Hannah Wydawnictwo: Świat Książki Ilość stron: 416 Rok wydania: 2020

Wzruszająca powieść mistrzyni pióra Kristin Hannah, autorki bestsellerów Słowik i Zimowy ogród. Choć to historia jednej kobiety - ale przemawia do wszystkich - do każdego, kto znalazł odwagę, by...

od 30.56 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
ISBN: 9788381398275 Oprawa: miękka Autor: Nora Roberts Wydawnictwo: Świat Książki Ilość stron: 352 Rok wydania: 2022

Druga część wzruszającej „Sagi rodu Quinnów", autorstwa niekwestionowanej królowej romansów – Nory Roberts. Bracia powracają do rodzinnego domu, by wypełnić ostatnią wolę ojca... Ethan Quinn to...

od 34.65 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 31%
ISBN: 9788328368798 Oprawa: miękka Autor: Winter Renshaw Wydawnictwo: Editio Ilość stron: 208 Rok wydania: 2021

"Aerin Keane uważano za jedną z najlepszych konsjerżek w Stanach. Była rewelacyjnie zorganizowaną perfekcjonistką. Słowem - doskonała asystentka dla wyjątkowo wymagających i drobiazgowych osób....

od 25.38 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
ISBN: 9788381398244 Oprawa: miękka Autor: Nora Roberts Wydawnictwo: Świat Książki Ilość stron: 560 Rok wydania: 2022

Dawno temu świat magii oddzielił się od ludzkiego. Niektórzy mogą jednak przemieszczać się pomiędzy nimi – jak Breen Siobhan Kelly. Właśnie powróciła do Talamh ze swym przyjacielem Marco,...

od 39.11 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 6%
ISBN: 9788382158458 Oprawa: miękka Autor: Margaret Mitchell Wydawnictwo: Albatros Ilość stron: 1280 Rok wydania: 2022

nieszablonowe, dwutomowe wydanie jednej z najważniejszych powieści XX wieku, uhonorowanej Nagrodą Pulitzera!klasyczne, wybitne tłumaczenie Celiny Wieniewskiej. Jedna z najchętniej kupowanych...

od 64.4 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 2%
ISBN: 9788382154955 Oprawa: twarda Autor: Colson Whitehead Wydawnictwo: Albatros Ilość stron: 384 Rok wydania: 2021

Wydanie w okładce filmowej!Już wkrótce na platformie Amazon Prime będzie przystępny serial na podstawie powieści Colsona Whiteheada.Powieść uhonorowana Nagrodą Pulitzera i National Book...

od 30.5 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
promocja do 3%
ISBN: 9788367338929 Autor: McGuire Jamie Wydawnictwo: Albatros

Kontynuacja efektownej katastrofy, bestsellerowej powieści obyczajowej, której filmowa adaptacja wkrótce trafi na ekrany kin.Daj się porwać opowieści niebezpiecznego chłopaka…Czy można kochać zbyt...

od 28.92 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 2%
ISBN: 9788382154658 Autor: Lucinda Riley Wydawnictwo: Albatros Ilość stron: 576 Rok wydania: 2021

Nastrojowa, pełna magii saga rodzinna.Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w bajecznej posiadłości na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Adopcyjny ojciec,...

od 32.36 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 2%
ISBN: 9788382894653 Oprawa: broszurowa Autor: Dominik Wieczorkowski-Rettinger Wydawnictwo: Świat Książki Ilość stron: 416 Rok wydania: 2022

Prawdziwa historia uczucia, które zrodziło się w krakowskim getcie. Oswald Bousko, wicekomendant Schutzpolizei, który odwraca się od faszyzmu, i Rebeka Steinert-Aspis, Polka żydowskiego...

od 33.68 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
ISBN: 9788381169219 Oprawa: twarda Autor: Stephen King Wydawnictwo: Zysk i S-ka Ilość stron: 392 Rok wydania: 2020

George i Annie wyruszają w kosmiczną podróż, by ocalić Wszechświat. Na świecie zaczynają się dziać naprawdę dziwne rzeczy. Banki rozdają pieniądze, sklepy nie mogą pobierać opłat za swoje produkty...

od 33.68 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 7%
ISBN: 9788382154634 Autor: Lucinda Riley Wydawnictwo: Albatros Ilość stron: 576 Rok wydania: 2021

nieszablonowa opowieść - po części saga rodzinna, po części baśń - która zręcznie wciąga nas w zawikłaną historię pochodzenia Siedmiu Sióstr. Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnorodnych...

od 30.61 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
ISBN: 9788376863115 Oprawa: miękka Autor: Fam Charlee Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 320 Rok wydania: 2015

Pozycja obowiązkowa dla miłośników Alice Sebold i Johna Greena. Nieprzeciętny debiut, powieść wypełniona czarnym humorem, inteligentnym dowcipem, a także duża ilością Jacka Danielsa. Aubrey Glass...

od 28.42 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 39%
ISBN: 9788328365773 Oprawa: broszurowa Autor: K. N. Haner Wydawnictwo: Editio Ilość stron: 248 Rok wydania: 2020

Sięgnij po książkę pod tytułem "Zły czas” autorstwa K.N. Haner i przekonaj się, czy siła charakteru i odwaga wystarczą do tego, by uciec z piekła!Życie niektórych osób nierzadko przypomina...

od 15.48 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
ISBN: 9788382025705 Oprawa: twarda Autor: Dickens Charles Ilość stron: 600 Rok wydania: 2022

Rewolucja i miłość w cieniu gilotyny "Była to najkorzystniejsza i najgorsza z epok, wiek rozumu i wiek szaleństwa, czas wiary i czas zwątpienia, okres światła i okres mroków, wiosna...

od 49.65 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 6%
ISBN: 9788367338363 Oprawa: miękka Autor: Khaled Hosseini Wydawnictwo: Albatros Ilość stron: 432 Rok wydania: 2022

Głęboko poruszająca opowieść o rodzinie, przyjaźni, nadziei i ocaleniu dzięki miłości.z całą pewnością najwyżej oceniana, najgłośniejsza i najchętniej czytana powieść 2007 roku. Niekwestionowany...

od 29.78 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 8%
ISBN: 9788382027143 Autor: Quinn Julia

Czasem aby stanąć przed ołtarzem, trzeba postawić wszystko na jedną kartę W przeciwieństwie do większości znanych mu mężczyzn Gregory Bridgerton wierzy w prawdziwą miłość. Jest też przekonany, iż...

od 31.14 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
ISBN: 9788382156997 Oprawa: twarda Autor: Kazuo Ishiguro Wydawnictwo: Albatros Ilość stron: 352 Rok wydania: 2021

Laureat Nagrody Nobla z 2017 roku w dziedzinie literatury.Po trosze baśniowa, po trosze realistyczna powieść nominowana do Nagrody Bookera i Nagrody Whitbread – najbardziej prestiżowych nagród...

od 31.61 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 9%
ISBN: 9788382154627 Autor: Lucinda Riley Wydawnictwo: Albatros Ilość stron: 576 Rok wydania: 2021

ekskluzywne wydanie książki, którą pokochały Polki! Trzecia część procesu Siedem Sióstr - nastrojowej, pełnej magii sagi rodzinnej. Wszystkie książki zaczynają się w tym samym momencie, dlatego...

od 29.87 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty