Zdrowie Hartmann od najdroższych promocja 2020

Skupiamy ceny produktów z kategorii Zdrowie Hartmann od najdroższych które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii zdrowie hartmann od najdroższych dostępne jest ponad 191 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:

STERILUX Kompresy gazowe to produkt, który zabezpiecza rane przed zakazeniem i wykazuje szerokie wlasciwosci absorpcyjne. Opatrunek cechuje sie rozciągliwoscia i przepuszczalnoscia powietrza.

od 1.34 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Przepuszczajaca powietrze dzianina i wysoki stopien rozciagliwosci (rozciagliwosc 160%) to mocne strony Opaski sprężystej podtrzymujacej Peha-Crepp, która sluzy do mocowania opatrunków. Rozmiary...

od 1.33 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

STERILUX Kompresy gazowe to towar, który zabezpiecza rane przed zakazeniem i wykazuje szerokie wlasciwosci absorpcyjne. Opatrunek charakteryzuje sie elastycznoscia i przepuszczalnoscia powietrza.

od 1.28 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

dobre zamocowanie opatrunku umożliwia utrzymywanie go w optymalnej pozycji niezaleznie od jego umiejscowienia. Opaska sprężysta podtrzymujaca Peha-Crepp jest stworzona z materialu przepuszczajacego...

od 1.27 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

STERILUX Kompresy gazowe to towar, który zabezpiecza rane przed zakazeniem i wykazuje znaczne wlasciwosci chłonne. Opatrunek charakteryzuje sie rozciągliwoscia i przepuszczalnoscia powietrza.

od 1.08 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

OPASKA DZIANA to przewiewny material używany podczas opatrywania ran. Nie podraznia skóry. Sluzy do podtrzymywania róznego typu opatrunków albo kompresów.

od 1.02 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

STERILUX Kompresy gazowe to towar, który zabezpiecza rane przed zakazeniem i wykazuje obfite wlasciwosci absorpcyjne. Opatrunek charakteryzuje sie sprężystoscia i przepuszczalnoscia powietrza.

od 1.01 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Opaska rozciągliwa podtrzymujaca Peha-Crepp o rozmiarach 4m x 6cm to niezbedny wyrób do stabilizowania opatrunków. Genialnie przylega do ciala, co sprawia wlasciwe utrzymanie opatrunku w...

od 0.98 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Niezaleznie od miejsca zalozenie opatrunku Opaska sprężysta podtrzymujaca Peha-Crepp spelnia swoja funkcje. Stabilizuje opatrunek, nie zsuwa sie i nie powoduje dyskomfortu. Opaska o wymiarach: 4m x...

od 0.88 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

OPASKA DZIANA to wyrób medyczny, który wydajnie przytrzymuje róznego typu opatrunki umieszczone na ranie. Nie blokuje doplywu powietrza do zranionej skóry albo tkanki.

od 0.7 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

OPASKA DZIANA jest wyrobem medycznym znamionujacym sie lekkoscia i wygodna noszenia. Podtrzymuje róznego typu opatrunki i broni przed ich przesuwaniem sie.

od 0.5 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta